KOKOdesign to firma zajmująca się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.
W branży działamy nieprzerwanie od 2000r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy wysokie standardy współpracy z podwykonawcami zarówno w zakresie prac remontowo-budowlanych, stolarskich jak i salonami sprzedaży wyposażenia wnętrz, oferującymi profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa.

Przedstawiamy poniżej etapy przebiegu prac projektowych:

Spotkanie z klientem
Spotkanie w celu zapoznania się z potrzebami, oczekiwaniami i preferencjami stylistycznymi klienta.

Inwentaryzacja
Wizyta u klienta, gdzie przeprowadzany jest pomiar pomieszczeń, dokumentacja zdjęciowa, układy funkcjonalne. Na podstawie pomiaru przygotowywane są koncepcje projektowe ukazujące układy funkcjonalne wnętrz oraz wizualizacje 3D.

Projekt wykonawczy
Po akceptacji projektu koncepcyjnego, przystępujemy do rysunków technicznych (rzuty z rozmieszczeniem przyłączy elektrycznych oraz punktów poboru wody i odpływów, ścian działowych, zabudowy kartonowo gipsowe, rozmieszczenie okładzin ściennych, podłogowych, sztukaterii itp.).

Przekazanie projektów wykonawczych
Spotkanie z ekipą remontową, stolarzami, przekazanie projektów i szczegółowe omówienie prac, przygotowanie harmonogramu prac ekipy remontowej i pozostałych ekip.

Wyposażenie wnętrz
Przygotowanie spisu wyposażenia, które zostało zamieszczone w projekcie (okładziny ścienne, podłogowe, drzwi, oprawy oświetleniowe, meble, dywany itp.) z podaniem nazwy producenta, nazwy produktu i miejsca zakupu oraz wyceny.

Nadzór autorski
Kontakt z firmami zewnętrznymi w celu wyjaśnienia ewentualnych pytań dotyczących projektu, kontakt z ekipą remontową w celu nadzoru nad zgodnością prac z projektem.